Bireysel Araç Kiralama

Neden Araç Kiralama Yapılmalı

Araç kiralama öz sermayenin araç alımında kullanılmasından dolayı oluşacak maddi zararları önler. Ticaret hacmi ve karlılık açısından değerlendirildiğinde araç kiralamak araç satın almaktan çok daha avantajlıdır. Araç kiralamada sigorta, vergilendirme, hasar tamiri gibi masraflar ortadan kalkar. Hem kurumsal hem bireysel araç kiralamanın farklı avantajları vardır.

Şirketlerin araç kiralaması kira bedelini aylık gider olarak gösterebilmelerini sağlar ve giderleri azaltır. Zorunlu Maliyet Sigortası, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Araç Bakım Masrafları gibi giderlerin araç kiralama hizmetine dahil olması şirketler için büyük kolaylık sağlar. Bireysel araç kiralamada ise uzun yol mesafelerinde doğacak ekstra giderlerin yarı yarıya düşmesi söz konusudur. 

Ayrıca bireysel araç kiralama farklı araçları kullanma fırsatını da yaratır. wowcar araç kiralama hizmetini uzun yıllardır sunan firmamız bireysel ve kurumsal araç kiralamada tüm avantajlardan yararlanabileceğiniz seçenekler sunuyor.

Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Bireysel araç kiralamada uzun vadeli kiralama yapılabiliyor. Neden araç kiralama yapılmalı diye sorduğumuzda ilk olarak krediyle araç almak yüksek faizler ödenmesine neden oluyor diyebiliriz. Araç kiralama bu nedenle çok daha avantajlı diyebiliriz. Araç kiralama süresince kullanıcının hiçbir işlemle ya da bakımla uğraşmasına gerek kalmıyor. 

Bireysel araç kullanımında oluşan hasarlar aracın değerini düşürdüğünden satın alınan fiyatın çok altına satmak zorunluluğu doğuyor. Araç kullanmayı yeni öğrenenler için de araç kiralamak çok daha mantıklı. Bulunduğunuz şehirden başka bir şehre gitmek için hava yolunu tercih etmek ve o şehirde araç kiralamak çok daha az masraf yapmanızı sağlar.

Kurumsal araç kiralamada bakım ve muayene gibi periyodik işlemlerle uğraşma derdi ortadan kalkıyor. Kiralanan araçlar için vergiden düşürülebilecek bir bedel ödeniyor. Şirketlerin tüm dünyada araç satın almak yerine kiralama yoluna gitmeleri aslında kazancı arttırmak için uygulanan bir stratejidir. Kurumsal araç kiralamada wowcar rent a car firması olarak avantajlı teklifler sunuyoruz. Şirketin araç alımına ve araç kullanımında gerekli olan masrafları yapması öz sermayenin yanlış kullanılmasına neden olur. Bu nedenle kar etmek isteyen şirketler araç ihtiyaçlarını kiralama yoluyla karşılar.

WowCar Oto Kiralama Olanakları

MERSİN  hem ticaret hem de turizm açısından yoğun bir trafiğe sahiptir. 7 yıldır MERSİN’de oto kiralama hizmeti sunan WowCar Oto Kiralama olarak güvenilir araç kiralama olanaklarıyla her zaman müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Beklentilerinize uygun araç seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilir, kusursuz bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. wowcar oto kiralama olanakları konusunda size en üst düzeyde standartları garanti ediyoruz.

İster şirket için ister bireysel kullanım için olsun araç kiralamada masraflarınızı yarı yarıya düşürecek imkanlar sunuyoruz. Bulunduğunuz her yerden mobil uygulama hizmetimiz ile kolaylıkla araç kiralayabilirsiniz. Telefonunuzda yer alacak mobil uygulama ile istediğini araç her an cebinizde olacak. Günlük, aylık ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizde uygun fiyat avantajları da her zaman memnun kalacağınız hizmeti tamamlayacaktır. Whatsapp Telefon