Mersin Şehir Merkezi

Mersin Akdeniz Araç Kiralama

Eski adı İçel olan Mersin, yaklaşık olarak 1.7 milyon kişilik bir nüfusa sahiptir ve Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden biridir.  Türkiye’nin en büyük limanı olan Mersin Limanı’na sahip olan bu şehrin 13 adet ilçesi vardır. Doğal ve tarihi güzellikleri Doğu Akdeniz kıyılarına kadar uzanan Mersin’i gezmek için birkaç gününüzü ayırsanız iyi olur. Türkiye’nin en güzel sahillerine sahip olan Mersin’de denize girilecek olan yerlerin listesi epeyce uzundur. Sahilleri oldukça meşhur olan Silifke’de buna dâhildir. Mersin'in Silifke ilçesine bağlı bir mahalle olan Taşucu, WOWCAR araç kiralama fırsatlarını size sunmaktadır.  WOWCAR’ın sunduğu bu fırsatlarla birlikte Silifke dâhil olmak üzere bütün Mersin’i rahat ve konforlu bir şekilde keşfe çıkabilir, plajlarından tutun tüm tarihi güzelliklerini keyifli bir şekilde keşfe çıkabilirsiniz.


Mersin’i Wowcar Farkı ile Keşfedin

Türkiye’nin en geniş filosuna sahip, en seçkin araç kiralama firmalarından birisi olan WOWCAR sayesinde günlük, haftalık ve aylık kiralama seçeneklerinden faydalana bilir ve Mersin’in keyfini dilediğiniz kadar sürebilirsiniz. Müşterilerin konforları kadar güvenlikleri de göz önünde bulundurularak tüm kontrolleri tamamlanan araçlarımız sayesinde yolculuğunuzu en güvenli ve en kaliteli biçimde gerçekleştirmenin keyfini süreceksiniz.  Kiralama süreci boyunca herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda her türlü desteğe hazır olan ekibimize 7/24 ulaşabilir ve tüm sorun ve sorularınızı iletebilirsiniz. Her ihtiyaç doğrultusunda her zevke ve her ihtiyaca özel farklı segmentlerden oluşan araç filomuz sayesinde planladığınız gezinizi ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda en konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mersin Şehir Merkezi Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Mersin Şehir Merkezi lokasyonunda www.wowcar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Mersin Şehir Merkezi araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.wowcar.com.tr

Blog

Mersin Şehir Merkezi
Mersin Şehir Merkezi
4,2
Whatsapp Telefon