Mersin Taşucu Araç KiralamaTaşucu İncekum Plajı

Mersin'in Silifke ilçesinde bulunan Taşucu İncekum Plajı, adından da anlaşılacağı gibi ince kumdan oluşmuştur. Taşucu İncekum Plajı’na özel aracınızla gidebileceğiniz gibi Taşucu'ndan Boğsak Köyü'ne giden toplu ulaşım araçlarıyla da gidebilirsiniz. Merkezden plaja ulaşmak için gitmeniz gereken yol aşağı yukarı 7 kilometredir ve yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

İncecik kumu ve tertemiz denizinin yanında isterseniz aileniz ile ya da arkadaş gruplarınız ile eğlenceli vakit geçirebilir ayrıca kamp ve piknik de yapabilirsiniz. Denizin doğa ile birleştiği bu harika sahil geniş bir alana sahip. Böylece aileler çocuklarıyla diledikleri gibi koşturup, çeşitli oyunlar oynayabilirler.

Hava karardıktan sonra bile ayrılmak istemeyeceğiniz bu plajın arka tarafında ise balık lokantaları ve sabah saatlerinde kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Sabah saatlerinde, sahildeki masaların birinde kahvaltınızı ettikten sonra ücretsiz olan şezlonglarda güneşlenmenin, eşsiz manzaranın ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Taşucu İncekum Plajı'nı ziyaret edebilmeniz için hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ayrıca yılın her günü ve günün her saati ziyaret edebilirsiniz.

Mersin Taşucu Araç Kiralama Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Mersin Taşucu Araç Kiralama lokasyonunda www.wowcar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Mersin Taşucu Araç Kiralama araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.wowcar.com.tr

Blog

Mersin Taşucu Araç Kiralama
Mersin Taşucu Araç Kiralama
4,5
Whatsapp Telefon